KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767356

nr 1376 7356

Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv. Signerad O Bernow. Olja på pannå, 41x54 cm, yttermått inklusive ram: 60x73 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:29:46