KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13767356
nr 1376 7356
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv. Signerad O Bernow. Olja på pannå, 41x54 cm, yttermått inklusive ram: 60x73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:29:46
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr